Kuchnie na wymiar Głogów, Polkowice

„Fartuch” w kuchni

Zamawiając meble kuchenne w naszej firmie, oferujemy Państwu możliwość wykończenia tzw. „fartuch” w kuchni. Zazwyczaj są to płytki ceramiczne, gres, płyty betonowe bądź inne rozwiązania, które w danym momencie jest na czasie. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych projektantów, przygotowujemy wizualizacje z różnymi „panelami ściennymi”. Firma Miroll Meble Kuchenne proponuje w te miejsce wstawić:
  • Szkło barwione (lakierowane) Lacobel – Jest to szkło o grubości 4mm, lakierowane z jednej strony na wybrany przez Państwa kolor. Element ten nie nadaje się do kuchni z płytą gazową, natomiast jeżeli chodzi o płyty indukcyjne – jak najbardziej.
  • Kolor blatu – każdy blat kuchenny (laminowany), ma możliwość zakupienia samego laminatu bez płyty wiórowej. Dzięki temu, możemy go odpowiednio obciąć oraz przykleić na ścianę pomiędzy szafki górne a dolne.
  • Fototapeta za szkłem – jest to szkło o grubości 4mm, po jednej stronie szkła przyklejane jest wydrukowane zdjęcie, które wybiorą Państwo z bazy zdjęć z portalu www.fotolia.com, Element ten podobnie jak w przypadku lacobelu, nie nadaje się do kuchni z płytą gazową.
Kuchnie na wymiar Głogów, Polkowice